Shkruani pyetjen:
Mirësevini në PyetMjekun.net, ku ju mund të bëni pyetje dhe merrni përgjigjie nga anëtarë të këtijë komuniteti.

983 pyetje

754 përgjigje

1 koment

11 përdorues

Pyetjet dhe përgjigjiet aktuale

0 vota
1 përgjigjie
pershendetje deshta te ju pyes e kam nje vajz 4 muajshe ne ... tregoni cili eshte me i rendesishem.
përgjigjur 24 Maj, 2016 Pediatria nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 78 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kam kryer marredhenie seksuale pa mbrojte,theksoj qe parnteri eshte ... marrje mendsh e te vjella
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 150 shikues
0 vota
1 përgjigjie
vajza ime 5 vjeqare me tregoi qe kishte nje djegie ne ... apo mjekim ju faleminderit per mirkuptim
përgjigjur 20 Maj, 2016 Pediatria nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 62 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje kam nje dhimbje ne qender te gjoksit rrahjet e ... vizite me sugjeroni? Faleminderit.
përgjigjur 20 Maj, 2016 Kardiologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 98 shikues
0 vota
1 përgjigjie
0 vota
1 përgjigjie
pershendetje... jam nje person po heren e fundit qe kam ber ... infektuar mz hiv apo jo???
përgjigjur 20 Maj, 2016 Infeksionet nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 76 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Qysh me kalu un qet kriz kom pas aksident t rond kom pas ... friksona a osht kjo e kalume
përgjigjur 20 Maj, 2016 Psikiatria nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 55 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kame dhimbje fyti, dhimbje te muskujve dhe temperatur.Une ... I paracetamolit? Kalofshi mire
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 88 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Jam 18 vjec dhe Kam menstruacione shume te crregullta, ku ... jje pergjigje per shqetesimin tim
përgjigjur 20 Maj, 2016 Këshilla nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 114 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kam nje pytje per mjekun jam 26 vjeqare kur kam ... keshille sugjerim nga mjeku ju faleminderi
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 82 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kam ca dit qe urinoj shpesh dhe ne fund me djeg, Nuk di si ... si duhet te veproj. Ju faleminderit.
përgjigjur 20 Maj, 2016 Infeksionet nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 92 shikues
0 vota
1 përgjigjie
jam nje femer 20 vjet dhe jam e martuar desha te pyes mjekun ... kam pervoj ne keto ..falemnderit
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 120 shikues
0 vota
1 përgjigjie
pershendetje juve ,jam nje femer 20 vjet dhe jam e martuar ... par ju jam mirnjohese . falemnderit
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 118 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje…e kam bere dhe njeher pyetjen por pa ... shtatzan..kam shume frike.
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 295 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Jam nje zonje ne moshen 48 vjec. Ju letem kerkoj nga ana juaj ... te perdoren per qetesimin e saj.
përgjigjur 20 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 82 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje jam nga italia 37 vjeqe .me eshte vonuar ... mungeses..pres pergjigje.faliminderit.
përgjigjur 19 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 120 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kam nje shqetsim, qe nje koh sakt nuk munde ta caktoj ... trajtim medikamentoz ju lutem shkruani.
përgjigjur 19 Maj, 2016 Gastroenterologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 76 shikues
0 vota
1 përgjigjie
A ka ndonje rrezik shendetesor ose efekt anesor eliminimi i qimeve ... ket ndonje semundje pas saj
përgjigjur 19 Maj, 2016 Dermatologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 60 shikues
0 vota
1 përgjigjie
jam 25 vjec po testi del negativ ka mundesi qe te jem sgtatezan dhe pse testi del negativ
përgjigjur 19 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 109 shikues
0 vota
1 përgjigjie
0 vota
1 përgjigjie
Perhsendetje,e kam nji dhimbje ne kofshen e djajtht dhe ajo ... lutem tma ktheni pergjigjen...
përgjigjur 17 Maj, 2016 Speciale nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 39 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Dua te ndjek farmacine por jam shume ne dileme pasi nuk e di ... me ktheni nje pgj. Ju faleminderit!
përgjigjur 17 Maj, 2016 Këshilla nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 32 shikues
0 vota
1 përgjigjie
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje, jam 15 vjeq dhe ende nuk me kane ardhe menstruacionet. ... vijne kurre.Qfare te bej?!
përgjigjur 16 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 49 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje. Jam nje vajze ne moshen 17 vjece e ... te medikamenteve mjeksore? Faleminderit.
përgjigjur 13 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 52 shikues
0 vota
1 përgjigjie
përgjigjur 13 Maj, 2016 Kardiologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 41 shikues
0 vota
1 përgjigjie
pershendetje jam 26 vjeqare kam pasur mardhenje me te dashurin ... jem shtatzen ose ndonje qregullim
përgjigjur 13 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 86 shikues
0 vota
1 përgjigjie
0 vota
1 përgjigjie
Ju lutem me rekomandoni se cfare ekzaminimesh duhet te bej. Ju faleminderit
përgjigjur 13 Maj, 2016 Infeksionet nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 64 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Mirdita kam qe 3 muaj qe tetoj te mbetem shtatzen pre qe kur ... ne vagin qe 6muaj jam Martuar
përgjigjur 10 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 64 shikues
0 vota
1 përgjigjie
nëse kryhet në shqipëri ku mund të bëhet .
përgjigjur 10 Maj, 2016 Kirurgjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 49 shikues
0 vota
1 përgjigjie
doja te dija cilat jan shkaqet e kesaj semundje? a ka pasoja ? si mund te kurohet ?
përgjigjur 10 Maj, 2016 Kirurgjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 111 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje kam, disa shenja apo pucrra as vet nuk e di ... jam shume i shqetesuar. Te pershendes
përgjigjur 10 Maj, 2016 Dermatologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 68 shikues
0 vota
1 përgjigjie
amunedesh mem spjegu por himenen
përgjigjur 10 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 59 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje jam nje nene e dy femijve qe ne shtatzanine e ... ndonje keshille me shume respekt
përgjigjur 10 Maj, 2016 Kardiologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 57 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Ju lutem, mjeku me thot se nuk kam ovulim te mjaftueshem dhe ... problem sepse dua te behem nene.
përgjigjur 10 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 157 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Mirmrema doktor jam nje vajz 24vjeqare kam probleme me qafen dhe ... e djatht ju lutem me ndimoni
përgjigjur 10 Maj, 2016 Këshilla nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 27 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje doktor. Kam nje problem jam 21 vjeqare menstruacionet ... ngeli shtatzan ne kete rast?
përgjigjur 10 Maj, 2016 Infeksionet nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 84 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje , po pyes rreth nje teme qe shume qe do e lexojne ... -anti-hiv-duo-eclia-serum-plasma
përgjigjur 9 Maj, 2016 Speciale nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 92 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Kam nje djal. 10 vjec ka rreth nje jave qe ka dhimje te ... ju lutem me orjentoni te nje specjalist
përgjigjur 9 Maj, 2016 Urologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 42 shikues
0 vota
1 përgjigjie
Jam 22 vjec nuk kam pasur probleme me zemren ose skam ndjere ... dicka per tu shqetesuar kjo ?
përgjigjur 9 Maj, 2016 Kardiologji nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 76 shikues
0 vota
1 përgjigjie
pershendetje jam 38 vjeqar kam problem me urinim po me bllokohet fshikza ... nuk e di si te veproj
përgjigjur 9 Maj, 2016 Urologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 73 shikues
0 vota
1 përgjigjie
kam proble m me urinimin disa vit .kam qen te mjeku disa her ... nej çaj apo diçka qeter me ndihmu
përgjigjur 9 Maj, 2016 Urologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 59 shikues
0 vota
1 përgjigjie
0 vota
1 përgjigjie
Pershendetje.... Jam nje zonj 25 vjec kam femijen 5 vjec ... lutem me ndihmoni me nje pergjigje
përgjigjur 4 Maj, 2016 Gjinekologjia nga Dr. Gerald KOLA (2,820 pikë) 75 shikues
Për të parë më shumë, klikoni për të gjithë listën e pyetjeve ose etiketimet më të kërkuara.
...